KONST / Litografier / Färglitografi 15286050
nr 1528 6050
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Signerad, numrerad 151/360. Färglitografi, bildmått: 48x58, cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:48:47
100 kr
150 kr
250 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare